wzor_top

- OFERTA   WESELNA -
  
                        Ś
lub i przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, dlatego jesteśmy przekonani, że powierzając nam jego organizację dokonujecie Państwo dobrego wyboru.

Posiadamy 22-letnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, i z radością zajmiemy się realizacją Państwa przyjęcia marzeń.

We wnętrzach naszego pałacu odczujecie Państwo specyficzny klimat, a my zadbamy

o każdy najdrobniejszy szczegół.

Dysponujemy dużą salą balową na 120os. oraz kilkoma mniejszymi.
Cena wesela : od 250zł/os.
Czas trwania poprawin 4 godz. (12.00-16.00) w cenie weselnej imprezy.
Możliwość przedłużenia za dodatkową opłatą w wys. 200zł/godz.

Na wesela w inne dni tygodnia niż sobota udzielamy 10%rabatu (poprawiny odbywają się na mniejszych salach).

W ramach ceny zapewniamy nocleg w apartamencie dla Młodej Pary oraz atrakcyjne ceny noclegów dla pozostałych gości. Na terenie Pałacu znajduje się nieodpłatny parking niedostępny dla osób z zewnątrz oraz bardzo atrakcyjne plenery dla sesji zdjęciowej.

Istnieje także możliwość organizacji ceremonii ślubnej w kościele zlokalizowanym na naszym terenie lub ślubu cywilnego czy to na terenie parku czy we wnętrzach samego Pałacu.

Oferujemy także w ramach dodatkowej opłaty (po wcześniejszym ustaleniu) kompleksową dekorację, dekorację kościoła, wypożyczenia auta ślubnego a także możliwość skorzystania z animatora dla dzieci, wynajęcia dmuchanego placu zabaw, pokazu sztucznych ogni i wiele, wiele innych. Jesteśmy otwarci na każdy Państwa pomysł i postaramy się go zrealizować.

wzor_bottom